Fotbal

V odkazech níže najdete seznam turnajů dle roku. Po rozkliknutí najdete turnaje dle ročníku a data.


Turnaje 2018              Turnaje 2017              Turnaje 2016              Turnaje 2015


Z důvodu havárie vytápění haly v Milovicích jsme nuceni zrušit turnaje ročníků 2007 a 2008, které měly být odehrány v neděli 6.1.2019. Majitel haly nebyl bohužel schopný v průběhu 3 týdnů zajistit opravu topení. V hale je jen o něco málo stupňů Celsia více než venku. Nechceme a ani nemůžeme riskovat zdraví vašich hráčů.

Je nám velice líto, že jsme k tomuto kroku museli přistoupit, ale jistě chápete, že zavinění není na naší straně. Přesto se omlouváme za narušení zimní přípravy vašich družstev a věříme, že i přes tuto nepříjemnost nám i nadále zachováte přízeň.

Děkujeme za pochopení.


! Propozice zde,

Soupiska zde !

Maximální počet účastníků v jednom turnaji je 6 družstev.
Dopolední turnaje začínají vždy v 9:00 hodin a odpolední ve 14:00 hodin.
Prezence klubů je vždy 30 minut před začátkem prvního turnaje.

Vklad do turnaje činí 1 800,- Kč a je splatný v plné výši v den konání turnaje.

Milten Sport Center Milovice, Sportovní 588, 289 14 Milovice

Hala disponuje hřištěm 40×22 metrů, hrací povrch je umělá tráva 3. generace. V zázemí haly jsou čtyři šatny s vlastním sociálním zařízením, přímo v hale je prostorná restaurace. Hlediště má kapacitu cca 400 diváků. Parkování je možné na parkovišti před areálem.

 

 

 

 

 

V prostorách haly se nacházejí 4 šatny. Šatny mají samostatné wc a sprchy a disponují bezpečnostními skřínkami na uložení cenností. Skřínky fungují za zálohový poplatek. (I přes možnost použití bezpečnostních skříněk nedoporučujeme nechávat si cennosti v šatnách.)

Vstup do šaten se vždy na začátku prvního utkání zamyká a na začátku posledního utkání se odemyká.